BİREYSEL EĞİTİMLER

I Can Academy kurucusu İbrahim Can iş dünyasının deneyimleri ve akademik camianın öğretilerini birleştirmekle kalmayıp sahip olduğu yasal lisanslar ve yetkiler ile zenginleştirerek sunduğu entelektüel sermayesi ile akademik eğitimlere yeni bir boyut kazandırmaktadır.

İbrahim Can birçok üniversitede sunduğu çeşitli seminerler, eğitim programları ve daha fazlası ile gençlerin kariyerlerine ve geleceklerine yatırım yapmaya devam ediyor. Gördüğü yoğun ilgi ve gençlerden aldığı olumlu geri bildirimler ile Anadolu’da geri planda kalmış bölgelere de giderek sosyal sorumluluk bilinciyle ülkesine olan borcunu ödemeye gayret etmektedir.

I Can Academy kariyer danışmanlığı ile başlayan MBA ve PhD seviyesinde tez danışmanlığı veya finans piyasalarının lisanslama sınavları eğitimleri (YMM, SMMM, Bağımsız Denetçilik, SPK, CIA, CFA vb.) ile güçlenerek ilerlemeye devam eden gençleri hiç de alışık olmadıkları bir şekilde hayal ettikleri kariyerlerine kavuşturuyor.

Nasıl Mı?

I Can Advisory ile Finans, Yönetim ve Mali Hukuk danışmanlığı alan şirketleri I Can Academy ile çeşitli eğitimler alarak yol haritasını birlikte çizdiğimiz gençleri bir araya getiriyor ve her iki taraf için de beklentilerin ötesinde değer yaratıyoruz.

Öte yandan bu başarının ve mutluluğun desteklendiği koçluk hizmetleri, yabancı dil eğitimleri alan öğrencilerimiz üniversitelerin veya iş dünyasının organize ettiği çeşitli zirvelerde projeleriyle önce çıkarak bizleri gururlandırmaya devam ediyorlar.

Üstün zekalı çocuklar için geliştirdiğimiz “Küçük Dahi Programı” ise dünya çapında adından söz ettiren, dünyanın en saygın üniversitelerinden olan Yale University tarafından da desteklenen ülkemiz adına önemli bir entelektüel yatırımdır.