KURUMSAL

I Can Advisory

I Can, sahip olduğu yasal lisanslar ve yetkiler ile özgün, dinamik, proaktif yaklaşımlarla oluşturduğu I Can Advisory © markasıyla iş dünyasının seçkin şirketlerine ve daha iyisini hedefleyenlere Finansal Yönetim Danışmanlığı sunmaktadır. İbrahim Can, entelektüel sermayesi ile akademik öğretileri iş dünyasının deneyimleri ile birleştirerek I Can Advisory © markasının değerlerini oluşturmaktadır. Finansal Yönetim Danışmanlığı ülkemizde doğru bilinmemekte ya da karşılığında sağlanacak faydanın tam anlaşılamaması nedeniyle yalnızca bir masraf kalemi olarak görülmektedir. Bu danışmanlığı ve sağlayacağı faydaların göz ardı edilmesi yeni kurulmuş şirketlerin %85’e yakının üç yıl içinde kapanmasına sebep olmaktadır. En doğru yatırımın kendi işinize yapacağınız yatırım olduğu bilincinden hareket eden İbrahim Can, Finansal Yönetim Danışmanlığı ile yatırımlarınızı katlanarak çoğalacak sürdürülebilir büyüme ve kazanca dönüştürmektedir.

I Can Academy

Finansal Eğitim Hizmetleri alanında ise I Can Academy © üniversite öğrencilerine, yeni mezun ve deneyimli uzmanlardan oluşan bireylere lisanslama sınavları eğitimleri, kariyer ve tez danışmanlığı hizmeti ile başarılı ve mutlu bir akademik ve profesyonel hayat elde etmelerini desteklemektedir. Kurumsal ya da kurumsallaşmakta olan şirketlere finans, yönetim ve mali hukuk alanlarında eğitim vererek entelektüel sermayelerine yatırım yapmalarını sağlamaktadır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

I Can topluma ve ülkeye duyarlılığı ile kar amacı gütmeyen kuruluşların ve kendisinin oluşturduğu bilim, kültür, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projelerini toplumun her kesimiyle değerlerini paylaşmayı ve pozitif fark yaratmayı hedeflemektedir.