Yasal Uyarı ve Gizlilik Bildirimi

İşbu internet sitesi (www.icanadvisory.com) ve bu sitede yer alan tüm içerik (bilgi, tablo, yorum ve tavsiyeler) ile bunların üzerindeki ticari isim ve ticaret unvanı gibi her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı I Can Advisory ©, I Can Academy © adına İbrahim Can’a aittir.

I Can Advisory © ve I Can Academy © adı ve logosu, İbrahim Can’ın tescilli ticari markaları olup, tüm hakları saklıdır.

Sitede yer alan ve site üzerinden erişilen bilgiler (“Site”), Sitenin sahibi (“I Can Advisory, I Can Academy, İbrahim Can”) tarafından kullanıcılara genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sunulan bilgiler hiçbir şekilde danışmanlık, eğitim veya diğer profesyonel hizmetlerin yerini alma veya alternatifi olarak kullanılma amacı taşımaz. Söz konusu içerik ön bilgilendirme, pazarlama ve ilgili hizmetlerin sözleşmesine esas teşkil etmesi amacıyla paylaşılmaktadır.

Yasal mevzuatın uygulanışı belirli usul, esas ve koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. I Can Advisory ©, I Can Academy © dijital pazarlama süreçlerinin teknik gerekçeleri nedeni ile Sitenin sürekliliğini, gecikmesiz, hatasız, eksiksiz veya virüslerden arındırılmış olacağına yönelik garanti veya taahhüt vermemektedir. Bu nedenle bilgiler, açıkça veya ima yoluyla hiçbir şekilde tam, eksiksiz, doğru, veya güncel olduğu yönünde bir garanti içermeksizin, oldukları gibi sunulmaktadır. I Can Advisory ©, I Can Academy ©, İbrahim Can ve ilgili diğer paydaşları işbu Sitenin kullanımı; herhangi bir biçimde kopyalanması, paylaşılması, görüntülenmesi veya başka bir şekilde kullanımından ortaya çıkan doğrudan veya dolaylı zarar ve cezai müeyyidelerden hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

Sitede sunulan içeriğin telif hakkıyla korunması ve tescilli olması sebebiyle, Site içeriğinin Site sahibinden önceden ve yazılı izin olmaksızın kullanımı yetkisiz kullanım olarak tanımlanmaktadır. Fikri ve mülki hakların ihlali olacak söz konusu yetkisiz kullanım ilgili kişiler adına yasal sorumluluk; maddi ve manevi tazminat yükümlülüğü doğuracaktır.

Site içeriğinde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) düzenlemeleri uyarınca yetki almış şirketlerden olan aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Site ve site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı bu Site, site yönetimi, çalışanları ve yazarları buradaki bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm bilgi, teknik analiz, makale ve çalışmalar, bilgi paylaşmak amacıyla hazırlanmış olup, site yazarlarının kişisel çalışma ve değerlendirmeleridir. İçerik, sitede anlatılan teknik analiz yöntemlerinin uygulama örnekleri ve eğitim materyali olarak algılanmalıdır.

I Can Advisory – I Can Academy