Sahip olduğumuz fırsatları ve kaynakları onlara erişim imkanı olmayanlarla paylaşıyoruz.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Kariyer konferansları

Kariyer, Üniversite, Konferans, İbrahim Can, I Can Academy, İşsizlik, Marmara, Boğaziçi, İTÜ

I Can Academy olarak milli kalkınmanın gençlerin kariyerine destek vererek mümkün olacağına inanıyoruz. Bu yaklaşımla önde gelen üniversiteler ve liselerde kariyer konferansları sunarak işsizlik sorunundan çok daha fazlasını çözüyoruz.

Dezavantajlı Gruplar

Sosyal Sorumluluk Projesi, Engelli, Proje, Destek, Tekerlekli Sandalye, BEDD, STK

Başta engelli bireyler olmak üzere toplumda fiziksel, psikolojik, ekonomik, etnik vb. nedenlerle fırsat eşitliğinden faydalanamayan dezavantajlı gruplara yönelik çeşitli sosyal sorumluluk projeleri yaratıyor ve destekliyoruz.

Çocuklar

Çocuk, Atatürk, Bilim, Kültür, Sanat, Spor, Çevre, Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Vatanı korumak çocukları korumakla başlar (Atatürk). Biz de  bu yaklaşımdan hareketle çocukları tüm kötülüklerden korumak ve bilim, kültür, sanat, spor projeleri ile buluşturmak için kaynak ayırıyoruz. 

girişimciler

Girişimcilik, Startup, Scaleup, Mentor, İş Planı, Yönetim Danışmanı, Sermaye, Kitle Fonlaması,

Sosyoekonomik sorunların çözümlerinden birisi olan girişimcilik için serbest piyasa temelli yöntemler benimsiyoruz. Özellikle sosyal girişimcilik projelerini startup aşamasında destekliyoruz. Üniversitelerin mentorluk projelerinde yer alıyoruz.

çevresel sürdürülebilirlik

Bisiklet, Çevre, Eylem, Doğa, Çevresel Sürdürülebilirlik, Hayvan

Çevresel sürdürülebilirlik için çok çeşitli projelere destek veriyor ve dahası barışçıl eylemlerde en önde yer alıyoruz. Çevreyi kirleten atıkların temizlenmesi, bütünleşik bisikletli ulaşımın genişletilmesi, doğal hayatın korunması, hayvan hakları ve daha fazlası için gönüllüyüz.

kadınlar

GQ, Kadın, Girişimcilik, Cinsiyet Eşitliği, Çeşitlilik, Diversity, Woman

Kadınların ekonomik özgürlükleri, iş ve sosyal hayatın her aşamasında eşit koşullara sahip olmaları için başta girişimcilik süreçleri olmak üzere çeşitli alanlarda destek veriyoruz. Türkiye dışında Almanya, Rusya, Dubai, Romanya, Tunus, Fas, Afganistan'da çeşitli AB ve BM projelerini destekledik ve yolumuzda devam ediyoruz.